Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
     
 

A 2012.június 10-én Debrecenben rendezett házi akrobatikus rock and roll versenyen, a Golden Girls csapat tagjaként, Junior lányformáció B kategóriában Tóth Luca 3. osztályos tanulónk ezüst érmet nyert.

Gratulálunk!

A versenyről készült videó itt tekinthető meg.

 

   
     
  A Vakond Vágta Matematika Csapatverseny 2012. május 25-én, Nyíregyházán rendezett döntőjében iskolánk Tört & Ők csapata 6. helyezést ért el.
    A Vakond Vágta weboldala, és a verseny képei. További képek.
     
 

A Vakond Vágta Matematika Csapatverseny 2012. május 4-én, Nyíregyházán rendezett döntőjében iskolánk Príma Prímek csapata 9. helyezést ért el.

A verseny weboldala.

 

A csapat tagjai:

Baranyi Szonja, Préda Jessica, Lázár Média, Holló István 7. osztályos tanulók.

Felkészítő tanár: Gaál Miklósné

   
   
     
 

2012. április 21-én a mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola rendezésében került sor a Petőfi Labdarúgó Kupára.

Eredmények:

1. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

2. István Király Általános Iskola Szentistván

3. Hunyadi Mátyás Általános Iskola Harsány

4. Gárdonyi Géza Tagiskola Borsodivánka

 

Torna legjobb kapusa: Bogdán Sándor - Borsodivánka

Torna legjobb játékosa: Hajdu Roland - Szentistván

Iskolánk csapatának tagjai:

6. osztály: Rácz Béla, Pajó Zoltán, Popesko Davyd,

8. osztály: Hajdu Roland, Molnár Alex, Tóth István, Tornyos Tamás

     
  A 2012. április 21-én Miskolcon rendezett Megyei Helyesírási Versenyen iskolánkat Antal Dániel 5. osztályos és Katyina Gabriella 7. osztályos tanuló képviselte.
     
 

A Költészet Napja alkalmából rendezett szavalóversenyen, 2012. április 18-án, a mezőkövesdi Városi Könyvtárban iskolánk tanulói is részt vettek.

5. osztály: Antal Domonkos,

   

Tóth Vanessza III. hely, Schrádi Réka III. hely

7. osztály: Katyina Gabriella

A Városi Könyvtár felvétele.

     
 

2012. március 31-én a Kenguru Tánc-sportegyesület rendezésében, Mezőkövesden bonyolított háziversenyen, Tóth Luca, iskolánk 3. osztályos tanulója a Golden Girls csapat tagjaként a Junior lányformáció B kategóriájában I. helyezést ért el.

Gratulálunk!

   
     
  Katyina Boglárka, iskolánk 4. osztályos tanulója az Emődön 2012. március 9-én rendezett "Muzsikáló vidék" B.A.Z. Megyei Zeneiskolák IX. Találkozóján szép teljesítményéért különdíjat kapott. Gratulálunk!
 

Felkészítő tanára: Mózer Attila

A rendezvényről készült videók az alábbi linkeken tekinthetők meg:

video 1. , video 2.

     
 

A 2012. január 28-án, mezőkeresztes rendezett Keresztes Kupa Teremlabdarúgó Tornát iskolánk csapata I. helyezést ért el! GRATULÁLUNK! (A csapatot az 1999. január 1-e után született tanulók alkották.)

A csapat tagjai:

 

Farkas András, Nagy Ádám, Nagy Bence, Popesko Davyd, Tanaszi Gergő, Tóth Dávid, Tóth Patrik, Zubik Roland

A torna gólkirálya: Tóth Dávid

 

Részvető csapatok:

Mezőkeresztes, Mezőnagymihály, Mezőnyárád, Vatta, Bükkábrány, Szentistván

 

A torna végeredménye:

1. helyezett - Szentistván

2. helyezett - Mezőkeresztes

3. helyezett - Bükkábrány

 

4. helyezett - Mezőnagymihály

5. helyezett - Mezőnyárád

6. helyezett - Vatta

   
     
 

A 2012. január 28-án mezőkövesden tartott területi sakk diákolimpia döntőjében iskolánk tanulói szép helyezéseket értek el.

Egyéni eredmények:

Csörgő Eszter 3. osztály - 2. helyezés

 

Bozsik Tamás 7. osztály - 3. helyezés

Tornyos Tamás 8. osztály - 2. helyezés

 

Csapat eredmények: alsó tagozat

4. helyezés: Kévés Adrián, Csörgő Eszter, Lakatos Adrián

   

felső tagozat:

4. helyezés: Bozsik Tamás, Tornyos Tamás, Holló István, Baranyi Ádám

     
 

A 2011. december 17-én, Debrecen Város szervezésében bonyolított versenyen Tóth Luca 3. osztályos tanulónk a Golden Girls csapat tagjaként, Junior lányformáció "B" kategória 2. helyezést ért el. Gratulálunk!

(A versenytáncukról készült videó a képre kattintva indítható.)

     
 

2011. december 15-én hetedik alkalommal került Mezőkeresztesen megrendezésre a Palatics József Emlékkupa Labdarúgó torna.

Iskolánk csapata a fiú I-II. korcsoportban (2001. január 1. után született tanulók) III. helyezést ért el. Gratulálunk a fiúknak!

Helyezések:

   

I. helyezett Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

II. helyezett Szederkényi Anna Általános Iskola Vatta

III. helyezett István Király Általános Iskola Szentistván

IV. helyezett Szemere Bertalan Általános Iskola Mezőnyárád

 

Csapatunk tagjai:

3. osztály: Homoki Dénes, Farkas Patrik

4. osztály: Lakatos Adrián, Kévés Adrián, Czapár Ferenc, Farkas Richárd

5. osztály: Nagy Ádám, Baranyi Gábor

   
     
 

2011. december 13-án a mezőnyárádi Szederkényi Anna Tagiskola által rendezett Luca napi fonálfűrész versenyen iskolánk 6. osztályos tanulói kiemelkedő eredményeket értek el. Gratulálunk!

 

I. helyezés - Rácz Béla

 

  II. helyezés: Lakatos Balázs
     
  2011. december 6-án Sinka László, 3. osztályos tanulónk emléklapot vehetett át a Mezőkövesdi Rendőrkapitányságon, mivel a B-A-Z. Megyei Balesetmegelőzési Bizottság "Hull a hó" téli közlekedésbiztonsági rajzpályázatán "Alsó tagozat" kategóriában I. helyezésért ért el. Gratulálunk!
     
 

A Debrecenben. 2011. november 13-án, a Kenguru Tánc-sportegyesület szervezésében rendezett háziversenyen a Turbó-Rudik csapat Junior nagy lányformáció "B" kategóriában II. helyezést ért el, a csapat tagja iskolánk 3. osztályos tanulója, Tóth Luca is.

Gratulálunk!

   
   
     
 

2011. november 11-én került megrendezésre iskolánkban az idei István Király Kupa teremlabdarúgó torna, ahol iskolánk csapata I. helyezést ért el! Gratulálunk!

A csapat tagjai:

6. osztály: Popesko Davyd, Pajo Zoltán, Rácz Béla

7. osztály: Pekk Dávid

8. osztály: Hajdu Roland, Molnár Alex

   

Felkészítő tanár: Hegyi Péter

Helyezések:

I. helyezett: István Király Általános Iskola Szentistván

II. helyezett: Gárdonyi Géza Tagiskola Borsodivánka

III. helyezett: Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

IV. helyezett: Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

 

A torna gólkirálya: Rácz Béla 6. osztály tanuló

A torna legjobb játékosa: Mezei Balázs borsodivánkai tanuló

További képek megtekinthetőek a galériában.

     
 

2011. október 11-én Mezőkövesden, a 20 éves Szent István Katolikus Általános Iskola jubileuma alkalmából rendezett történelmi versenyen iskolánk csapata is részt vett.

A csapat tagjai: Baranyi Szonja, Préda Jessica, Holló István 7. osztályos tanulóink.

     
 

2011. október 8-9 között a nyíregyházi Debrecinum Hexasakk és Természetbarát Egyesület által került megrendezésre a XV. Less Nándor Emléktúra, melyen Koncz Patrik, iskolánk 7. osztályos tanulója a 35 km-es távon, a férfiak között, gyermek korosztályban második helyezést ért el.

Gratulálunk!

     
 

A mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskolában, 2011. szeptember 19-én rendezett "Kossuth kupa" labdarúgó tornán iskolánk csapata II. helyezést ért el.

Helyezések:

I. Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza

II. István Király Általános Iskola Szentistván

III. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

IV. Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

   

A csapat tagjai: Hajdu Roland, Molnár Alex, Pekk Dávid, Holló István, Rácz Béla, Popesko Davyd, Pajó Zoltán, Kovács István, Oláh Barnabás, Orosz Dávid, Mezei Balázs, Bogdán Sándor

     
  A mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskolában, 2011. szeptember 19-én rendezett "Kossuth kupa" kézilabda tornán iskolánk csapata IV. helyezést ért el.

Helyezések:

I. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály

II. Kossuth Lajos Általános Iskola Mezőkeresztes

III. Kossuth Lajos Általános Iskola Nyékládháza

IV. István Király Általános Iskola Szentistván

   

A csapat tagjai: Fórizs Alexandra, Dobsi Beáta, Préda Jessica, Baranyi Szonyja, Tóth Vivien, Tóth Krisztina, Nagy Dominika, Kovács Szabina, Mezei Tímea, Török Klaudia

     

 lap tetejére