Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

 

     
 

A 2010. május 22-én Tiszafüreden, a Kenguru Tánc-sportegyesület szervezésében megrendezett Háziverseny keretében, a Démonok csapat tagjaként, Tóth Luca 1 osztályos tanulónk Children "C" kategóriában III. helyezést ért el.

     
  A 2010. május 22-én Pátyon, a Gyermek és Pónilovasok Országos Szövetsége által rendezett versenyen Barta Janka 8. osztályos tanulónk a Díjugrató Versenyszámok Kupagyőztese lett, valamint I. helyezést ért el a Díjugratás nyílt kategóriájában, és III. helyezést ért el a Díjugratás nagy ló kategóriájában.
     
 

2010. május 15-én került megrendezésre a 32. Dél-Borsodi Madarak és fák napi vetélkedő, ahol iskolánk csapata a 6. helyen végzett.

A csapat tagjai:

Banka Alexandra 8. osztály

Fodor Csaba, Tóth Dániel 7. osztály

     
 

2010. április 14-én a mezőkövesdi könyvtár által rendezett Költészet-napi szavalóversenyen alábbi tanulóink vettek részt:

alsó tagozat:

Tóth Nikoletta 2. osztályok tanulónk különdíjat kapott.

     
   

felső tagozat

Ladányi Dorina 5. osztály

Banka Beatrix 8. osztály

Fórizs Alexandra 6. osztály

     
  2010. április 12-én Megyei Közlekedési Mentési Verseny került megrendezésre, ahol Baranyi Alexandra 7. osztályos tanuló 6. helyezést ért el.
     
 

2010. április 9-én a mezőnyárádi Szederkényi Anna Tagiskola által szervezett
Szépkiejtési Versenyen, az 1-2. osztályok Vers kategóriájában tanulóink az alábbi helyezéseket érték el:

Tóth Nikoletta (2. osztály) I. helyezés

Pajó Sztella (1. osztály) II. helyezés

Krausz Flóra (1. osztály) III. helyezés

Porcza Erika Brigitta (1. osztály) III. helyezés

     
nagyításhoz kattintson a képre  

2010. március 25-én a tiszabábolna tagiskolában rendszett Szépkiejtési versenyen iskolánk tanulói az alábbi helyezéseket érték el:

1-2. osztály - Versmondás:

1. helyezés Tóth Nikoletta 2. osztály

2. helyezés Bántó Melitta 2. osztály

3. helyezés Csörgő Eszter 1. osztály

   

1-2. osztály - Mesemondás:

1. helyezés Krausz Flóra 1. osztály

2. helyezés Iványi Regő 1. osztály

 

3-4. osztály - Versmondás:

2. osztály Schrádi Réka 3. osztály

3. osztály Banka Beatrix 4. osztály

 

3-4. osztály - Mesemondás:

2. helyezés Porcza Erika 3. osztály

     
 

A 2010. március 19-én, Sárospatakon rendezett

XII. Megyei Rézfúvós Versenyen,

tenorkürt-baritonkürt I. korcsoportban

I. helyezést ért el Oláh János tanulónk. (oklevele itt megtekinthető.)

      
 

A 2010. március 1-én Mezőnagymihályon rendezett

Terem Labdarúgó Tornán iskolánk csapata 3. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Antal Domonkos, Antal Dániel, Nagy Ádám, Popesko Davyd, Pajó Zoltán, Tóth Dávid, Baranyi Dominik.

     
 

Baranyi Szonja

a Többcélú Kistérségi Társulás szervezésében Mezőkövesden,

2010. február 27-én rendezett Rajz tanulmányi verseny,

mezőkövesdi körzeti döntőjén III. helyezést ért el.

     
 

Hodosi Fanni

a Többcélú Kistérségi Tásulás szervezésében Mezőkövesden,

2010. február 27-én rendezett Rajz tanulmányi verseny,

mezőkövesdi körzeti döntőjén III. helyezést ért el.

     
 

2010. február 17-én, a Többcélú Kistérségi Társulás szervezésében,

a mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskolában került megrendezésre

a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny területi fordulója, ahol

Urbanovics Eszter, 6. osztályos tanulónk III. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Koncz Istvánné

 

A versenyen az alábbi tanulóink vettek még rész:

     
     Katyina Gabriella 5. osztály
     
     Dobó Bettina 7. osztály
     
     Banka Alexandra 8. osztály
     
 

2010. február 15-én Megyei Közlekedési Ismeretek verseny került megrendezésre,

ahol Juhász Dániel 8. osztályos tanuló a 14. helyet érte el.

     
 

Sakk Városi Döntő Mezőkövesd

2010. február 13.

III. korcsoport egyéni: Holló Dániel 6. osztály - I. helyezés

(a megyei döntőbe jutott)

III-IV. korcsoport, csapat: IV. helyezés

A csapat tagjai: Holló Dániel 6. osztály, Szudár Berjámin 7. osztály, Holló Axel 7. osztály, Baranyi Tamás 6. osztály

     
   

 István Király Kupa

2009. november 27.

II. helyezés

A csapat tagjai: Szudár Benjámin, Popesko Róbert, Tóth Dániel, Hágel Bence, Juhász Dániel, Juhász Norbert, Tóth Gergő, Nagy Gábor

 lap tetejére