2016. április 23 -án lezajlott a 14. Térségi Mesevetélkedő a Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskolában.

Iskolánk tanulóinak helyezéseit a linkre kattintva tekinthetik meg.

2016. április 22-én, a Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskolában szervezett Petőfi Kupa Tavaszi Labdarúgó Tornán iskolánk csapata II. helyezést ért el.

Az egyik gólról készült videó itt megtekinthető.

Tanulóink 2016. április 13-án körzeti szavalóversenyen vettek részt, melyet a Városi Könyvtár rendezett a Költészet napja tiszteletére.

Eredményeink: 7-8. osztályosok

I. helyezett Katyina Boglárka

III. helyezett Konkoly László

különdíj Holló Márk

Gratulálunk!

2016. április 11-én a Költészet napja tiszteletére rendezett helyesírási versenyen a felső tagozatok tanulók között az alábbi eredmények születtek:

5. osztály:

I. helyezett Lőrincz Bernadett

II. helyezett Juhász Hunor Henrik

III. helyezett Kákóczki Kevin

6. osztály:

I. helyezett Ladányi Martin

II. helyezett Tóth Adrienn

III. helyezett Török Mercédesz

7. osztály:

I. helyezett Tanaszi Csilla

II. helyezett Homoki Dénes

III. helyezett Ádám Evelin

8. osztály:

I. helyezett Katyina Boglárka

II. helyezett Holló Zsolt Patrik

Gratulálunk!

2016. április 7-én Mezőnyárádon jártak alsó tagozatos diákjaink. A tanulók vers és prózamondásban, valamint hangos olvasásban mérték össze tudásukat a környék kisiskolásaival. A résztvevőknek a család témakörből kellett verseket, prózákat választani. A 3-4. osztályosok Bálint Ágnes A Szeleburdi család c. könyvéből készültek fel.

10 iskola 59 tanulója közül iskolánkat képviselte a versenyen:

Suha József Gábor 1. o Kévés Zoé 3. o Kovács Evelin 3. o Tari Dominik 3. o Koncz Tamás István 4. o Török Pálma Virág 4. o-os tanuló.

Szép eredményekkel tértünk haza: Suha József Gábor 1. osztályos tanuló versmondás kategóriában a III. helyen végzett. Felkészítő tanára: Sáthné Bárdos Gabriella Török Pálma Virág 4. osztályos tanuló olvasás kategóriában szintén III. helyen végzett. Felkészítő tanára Juhászné Kenéz Mária.

Szederkényi Anna Általános Iskola Mezőnyárád

Az Oktatási Hivatal által a Diósgyőri Gimnáziumban, 2016. március 19-én rendezett Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesítási verseny 8. évfolyamosok számára meghirdetett megyei döntőjében Katyina Boglárka 4. helyezést ért el.

Gratulálunk!

A Mezőnagymihályon, 2016. február 25-én tartott Téli Kupa Teremlabdarúgó Tornán iskolánk csapata III. helyezést ért el.

Konkoly László a labdarúgó torna legjobb kapusa címet nyerte el.

Gratulálunk!

Sakk Diákolimpia Megyei döntő: Csörgő Eszter a IV.Korcsoportban 4.helyezést ért el.

A 2016. január 30-án megrendezett sakk diákolimpia körzeti döntőben az alábbi eredményeket érték el iskolánk tanulói:

Csörgő Eszter 7. osztály I. hely

Kévés Adrián 8. osztály II. hely

Tornyos Tibor 7. osztály III. hely

Iskolánk csapata II. helyezést ért el.

A csapat tagjai:

Csörgő Eszter, Kévés Adrián, Tornyos Tibor, Tari Dominik

Gratulálunk!

A 29. Keresztes Kupa Teremlabdarúgó Tornán részt vett csapatunk.

A torna legjobb kapusa: Pekk Gábor.

Forrás: bvmedia.hu

A Hagyományok Háza "Dédszüleink, nagyszüleink gyermekkora" címmel meghirdetett országos pályázatára készített kimagaslóan szép munkájáért Katyina Boglárka és Krausz Flóra könyvcsomagot kapott ajándékba.

Gratulálunk!

2015. november 18-án a Mezőkövesdi Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskolában rendezett szavalóversenyen iskolánkat Kákóczky Kevin és Katyina Boglárka képviselte.

Katyina Boglárka a versenyen második helyezés ért el.

Gratulálunk!

A hagyományokhoz híven megrendezésre került az István Király Kupa Teremlabdarúgó Torna

Eredmények:

1. Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola

2. Mezőnagymihályi Arany János Általános Iskola

3. Szentistváni István Király Általános Iskola

4. Borsodivánkai Gárdonyi Géza Tagiskola

A torna gólkirály: Hegedűs Szabolcs (Mezőnagymihály)

A torna legjobb játékosa: Járóka Patrik (Szentistván)

Iskolánk csapatának tagjai: Járóka Patrik, Farkas Patrik, Tóth Roland, Homoki Dénes, Konkoly László, Burai Szebasztián, Dobsi Sándor

lap tetejére