Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
                             

1. sz. napközis csoport

   

2. sz. napközis csoport

   

3. sz.napközis csoport

     

1. osztály

 

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Baranyi Dalma Barta Maja Barta Rebeka Boros Gergely
Bukta Roland Csirmaz Vivien Gregovszki Zsombor Horváth Leila Erika
Kákóczki Hanna Nagy Attila Nagy Levente Márk Ördög Mike Tuzson
Pintér Lívia Pusomai Milán Armandó Pusztai Bercel Bátor Török Inez
Török Jázmin Török Mór Török Noel Váradi Martin
     
     

 

2. osztály

 

Osztályfőnök: Sáthné Bárdos Gabriella tanítónő

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Banka Liliána Bartók Balázs Bartók Lilla Ivett Cseh Noémi
Farkas Diána Virág Holló Sarolta Horváth Máté
Nagy Johanna Mária Petró Gergely Sallai Katinka
Simon Noémi Sinka Krisztina Suha József Gábor Simkó Noémi
  Szamkó Jázmin  
     

 

3. osztály

 

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Antal Szabolcs Baranyi Lionel Bartók Milán Derczó Kevin László
Fenyves Krisztina Holló Krisztina Juhász Eszter Juhász Réka
Karcagi Benjámin Koncz Péter Márk Kupihár Botond Mátyás Nagy Adrián Antal
Pusomai Dániel Rátkai Patrik Szabó Szabolcs Nagy Gergely
Szitai Noémi   Veres Alexa
     
 

 

4. osztály

 

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Baranyi Péter Imre Burai Bianka Mirjam Farkas Dániel
Farkas Olivér Gál Attila Gál Bence Gál Noémi
  Holló Míra Barbara  
Holló Johanna Homoki Ákos Kévés Zoé Kovács Evelin
Oláh Kristóf Szentpéteri Eszter Tari Dominik
Váradi Péter Kiss Szabolcs Zubik Zoltán
     

 

5. osztály

 

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő

 

 

Tanulók:

  Órarend I. félév
       
Farkas Gréta Magdolna Farnyik Jázmin Anna Fekete Tamás
Fórizs Andrea Gelencsér Máté Horváth Attila
Koncz Tamás István Nagy Katalin Mária Nagy Márk Nagy Zsanett
  Pajó Bianka Szimonetta  
Szitai Szabolcs Sós Petra Laura Tóth Patrik Török Pálma Virág
       

 

6. osztály

 

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Burai Dzsenifer Fórizs Márk Hajdu Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Henrik Kákóczki Kevin Kis Péter Kovács Dávid Gábor
Lőrincz Bernadett Nagy Kíra Ramóna Prutek Lívia
Szabó Roland Tóth Adrián Vas Levente
       
 

7. osztály

 

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
  Antal Richárd  
Baranyi István Szabolcs Baranyi Réka Burai Dzsenifer Burai Julián
  Derczó Zsóka Járóka Antal Patrik  
Burai Szebasztián Menyhért Dobsi Sándor Farkas Valentin Renátó Hágel Levente
Ladányi Martin Lukács Izabella Csilla Petró Vanessza
  Simon Alex  
Tornyos Melissza Tóth Adrienn Török Mercédesz
     

 

8. osztály

 

Osztályfőnök: Varga Réka tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Evelin Csörgő Eszter Eperjesi Janka Anna
Farkas Letícia Judit Farkas Richárd Gusztáv Holló Márk Homoki Dénes
Horváth Héra Ildikó Juhász Bálint Konkoly László
Krausz Flóra Lakatos Zsófia Prutek Mónika Klaudia Pusomai György
Szentpéteri Tamás Sinka László Tanaszi Csilla Mária
Tornyos Tibor Tóth Luca Fiorella Tóth Roland Veres Dominika
     
     

1. sz. Napközis csoporty

csoportvezető: Murányiné Dósa Edit tanítónő

 

     

2. sz. Napközis csoporty

csoportvezető: Balázs Mária tanítónő

 

     

3. sz. Napközis csoporty

csoportvezető: Koncz Zsuzsanna tanárnő