2016. május 27-én került sor az István Király-, Egészség- és Családi Nap megrendezésére. A színes forgatagban mindenki találhatott magának olyan programot, amivel tartalmasan szórakozva tölthette el a napot.

Reggel, a hagyományok szerint röviden megemlékeztünk István Királyról, az iskola névadójáról és a 8-dikosok átadták az iskola zászlaját a 7-dikeseknek.

Majd az Egri Vitézlő Oskola történelmi bemutatójával folytatódott a program.

A látványos harci bemutató után több helyszínen szórakozhattak a gyerekek:

- Mozogjunk az egészségünkért! közös aerobic a tornateremben

- Vöröskereszt szűrővizsgálatok és elsősegély bemutató

- Szépségápolási tanácsadás Kovács Barbara és Kovács Maja közreműködésével

- A Szülői Közösség tagjai egész nap egészséges ételekkel kínáltak minden érdeklődőt

- "Hétpróba" játékos sportvetélkedőn próbálhatták ki magukat a gyerekek

- "Mozdulj az egészségedért" fitness programon tornázhattak az érdeklődők Kiss Anikó fitness-edző vezetésével

- Tóth Andrea vezetéséhez népi táncházat tartottunk

Végül Kiss Lajos inézményvezető jutalmakat adott át a programok legeredményesebb résztvevőinek, illetve az egészséges életmóddal kapcsolatos plakátok készítőinek, valamint a hulladékgyűjtésen legtöbbet gyűjtőknek.

Minden díjazottnak gratulálunk!