Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
     

1. osztály

 

Osztályfőnök: Sáthné Bárdos Gabriella tanítónő

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Banka Liliána Bartók Balázs Bartók Lilla Ivett Cseh Noémi
Farkas Diána Virág Farkas Krisztofer Holló Sarolta Horváth Máté
Lehóczky Zoltán Nagy Johanna Mária Petró Gergely Sallai Katinka
Simon Noémi Sinka Krisztina Suha József Gábor Viskolcz Violetta Mária
     

2. osztály

 

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Antal Szabolcs Baranyi Lionel Bartók Milán Derczó Kevin László
Fenyves Krisztina Holló Krisztina Juhász Eszter Juhász Réka
Karcagi Benjámin Koncz Péter Márk Kupihár Botond Mátyás Nagy Adrián Antal
Pusomai Dániel Rátkai Patrik Szabó Szabolcs Szamkó Jármin Margit
Szitai Noémi   Veres Alexa
     

3. osztály

 

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Baranyi Péter Imre Burai Bianka Mirjam Farkas Dániel
Farkas Olivér Gál Attila Gál Bence Gál Noémi
  Holló Míra Barbara  
Holló Johanna Homoki Ákos Kévés Zoé Kovács Evelin
Oláh Kristóf Szentpéteri Eszter Tari Dominik
Viskolcz Flórián Norbert   Zubik Zoltán
     

4. osztály

 

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő

 

 

Tanulók:

  Órarend I. félév
       
Farkas Gréta Magdolna Farnyik Jázmin Anna Fekete Tamás
Fórizs Andrea Gelencsér Máté Horváth Attila
Koncz Tamás Nagy Katalin Mária Nagy Márk Nagy Zsanett
Szitai Szabolcs Sós Petra Laura Tóth Patrik Török Pálma Virág
       

5. osztály

 

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Barabás Kende Fórizs Márk Hajdu Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Henrik Kákóczki Kevin Kis Péter Kovács Dávid Gábor
Lőrincz Bernadett Nagy Kíra Ramóna Pajó Bianka Szimonetta Prutek Lívia
  Pusomai Béla Krisztofer  
Román Fanni Szabó Roland Tóth Adrián Vas Levente
       
 

6. osztály

 

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
  Antal Richárd  
Baranyi István Szabolcs Baranyi Réka Burai Dzsenifer Burai Julián
Burai Szebasztián Menyhért Dobsi Sándor Farkas Valentin Renátó Hágel Levente
Ladányi Martin Lukács Izabella Csilla Pekk Gábor
Petró Vanessza Rácz József Richárd Simon Alex
Tornyos Melissza Tóth Adrienn Török Mercédesz
     

7. osztály

 

Osztályfőnök: Gaál Miklósné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Evelin Csörgő Eszter Derczó Zsóka Eperjesi Janka Anna
Farkas Letícia Judit Farkas Patrik Holló Márk Homoki Dénes
Horváth Héra Ildikó Járóka Antal Patrik Juhász Bálint Konkoly László
Krausz Flóra Lakatos Zsófia Prutek Mónika Klaudia Pusomai György
Szentpéteri Tamás   Tanaszi Csilla Mária
Tornyos Tibor Tóth Luca Fiorella Tóth Roland Veres Dominika
  Borza Balázs Bence  
     

8. osztály

 

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Martina Bántó Melitta Eperjesi Martin
Farkas Richárd Gusztáv Gilányi Csongor Holló Zsolt Patrik
Juhász Katinka Katyina Boglárka Kévés Adrián
Lénárt Balázs Pajó Sztella Petró Bernadett Tóth Nikoletta Tímea
Pusomai Nikoletta Tóth Rella Veres Emese Varga Erik
  Farkas Imre Ádám