Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
     
1. sz. napközis csoport   2. sz. napközis csoport

1. osztály

 

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Antal Szabolcs Baranyi Lionel Bartók Milán Derczó Kevin László
Fenyves Krisztina Holló Krisztina Juhász Eszter Juhász Réka
Karcagi Benjámin Koncz Péter Márk Kupihár Botond Mátyás Nagy Adrián Antal
Pusomai Dániel Szabó Szabolcs Szamkó Jázmin Margit Szitai Noémi
  Veres Alexa  

2. osztály

 

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Baranyi Péter Imre Burai Bianka Mirjam Farkas Dániel
Farkas Olivér Gál Attila Gál Bence Gál Noémi
  Holló Míra Barbara  
Holló Johanna Homoki Ákos Kévés Zoé Kovács Evelin
Oláh Kristóf Szentpéteri Eszter Tari Dominik
Viskolcz Flórián Norbert   Zubik Zoltán

3. osztály

 

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő

Az osztály saját weboldala

 

Tanulók:

   
       
Farkas Gréta Magdolna Farnyik Jázmin Anna Fekete Tamás
Fórizs Andrea Gelencsér Máté Györei Gréta Horváth Attila
Koncz Benke Nagy Katalin Mária Nagy Márk Nagy Zsanett
Szitai Szabolcs Sós Petra Laura Török Pálma Virág

4. osztály

 

Osztályfőnök: Marcisné Ináncsi Mária tanítónő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Barabás Kende Fórizs Márk Hajdu Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Henrik Kákóczki Kevin Kis Péter Kovács Dávid Gábor
Lőrincz Bernadett Nagy Kíra Ramóna Pajó Bianka Szimonetta Prutek Lívia
Román Fanni Szabó Roland Tóth Adrián Vas Levente
       
 

5. osztály

 

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
  Antal Richárd  
Baranyi István Szabolcs Baranyi Réka Burai Dzsenifer Burai Julián
Burai Szebasztián Menyhért Dobsi Sándor Farkas Valentin Renátó Hágel Levente
Ladányi Martin Lukács Izabella Csilla Mogyoró Vivien Mária
Petró Vanessza Rácz József Richárd Simon Alex
Tornyos Melissza Tóth Adrienn Török Mercédesz
  Pekk Gábor  

6. osztály

 

Osztályfőnök: Gaál Miklósné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Evelin Csörgő Eszter Derczó Zsóka Eperjesi Janka Anna
Farkas Letícia Judit Farkas Patrik Holló Márk Homoki Dénes
Horváth Héra Ildikó Járóka Antal Patrik Juhász Bálint Konkoly László
Krausz Flóra Lakatos Zsófia Prutek Mónika Klaudia Pusomai György
Rácz Napsugár Szentpéteri Tamás Tanaszi Csilla Mária
Tornyos Tibor Tóth Luca Fiorella Tóth Roland Veres Dominika
  Borza Balázs Bence  

7. osztály

 

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Martina Bántó Melitta Eperjesi Martin
Farkas Richárd Gusztáv Gilányi Csongor Holló Zsolt Patrik
Juhász Katinka Katyina Boglárka Kévés Adrián
Lénárt Balázs Pajó Sztella Petró Bernadett Tóth Nikoletta Tímea
Pusomai Nikoletta Tóth Rella Veres Emese Varga Erik
Lakatos Attila Adrián     Farkas Imre Ádám

8. osztály

 

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Antal Dániel Antal Domonkos Baranyi Dominik Baranyi Gábor
Fülöp Barbara Juhász Veronika Kákóczki Izabella
Lakatos Olivér Márk Mogyoró Krisztofer Kálmán Nagy Ádám Nagy Bence
Nagy Dominika Szabó Martina
Tóth Alex Márk Tóth Dávid Tóth Patrik Tóth Vanessza
Pajó Zoltán Róbert   Popeszko Davyd


1. Napközis csoport

csoportvezető: Sáthné Bárdos Gabriella

  1. osztály  
Antal Szabolcs Baranyi Lionel Bartók Milán Derczó Kevin László
Fenyves Krisztina Juhász Eszter Karcagi Benjámin Koncz Péter Márk
Kupihár Botond Nagy Adrián Antal Pusomai Dániel Szabó Szabolcs
Szamkó Jázmin Margit Szitai Noémi Veres Alexa
     
  3. osztály  
Farnyik Jázmin Fekete Tamás Fórizs Andrea Gelencsér Máté
Györei Gréta Horváth Attla Nagy Katalin Mária
Sós Petra Laura Szitai Szabolcs Koncz Benka
       

2. Napközis csoport

csoportvezető: Koncz Zsuzsanna

  2. osztály  
Baranyi Péter Imre Burai Bianka Farkas Dániel Farkas Olivér
Gál Bence Gál Noémi Holló Johanna Holló Mira Barbara
Homoki Ákos Kévés Zoé Kovács Evelin Oláh Kristóf
Szentpéteri Eszter Tari Dominik Zubik Zoltán
   
     
  4. osztály  
Barabás Kende Fórizs Márk Hajdu Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Henrik Kákóczki Kevin Kis Péter Lőricz Bernadett
Nagy Kíra Ramóna Pajó Bianka Prutek Lívia Román Fanni
Szabó Roland Tóth Adrián Vas Levente