Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
     
1. sz. napközis csoport   2. sz. napközis csoport

1. osztály

 

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító

Tanulók:

 

Órarend (1. félév)

       
Baranyi Jana Baranyi Péter Imre Burai Bianka Mirjam Farkas Dániel
Farkas Olivér Gál Attila Gál Bence Gál Noémi
  Holló Míra Barbara  
Holló Johanna Homoki Ákos Kévécs Zoé Kovács Evelin
Oláh Kristóf Pelyhe Fanni Szentpéteri Eszter Tari Dominik
  Zubik Zoltán  

2. osztály

 

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő

Az osztály saját weboldala

 

Tanulók:

   
       
Farkas Gréta Magdolna Farnyik Jázmin Anna Fekete Tamás
Fórizs Andrea Gelencsér Máté Györei Gréta Horváth Attila
Koncz Benke Nagy Katalin Annamária Nagy Márk Nagy Zsanett
Szitai Szabolcs Sós Petra Laura Török Pálma Virág

3. osztály

 

Osztályfőnök: Marcisné Ináncsi Mária tanítónő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Barabás Kende Fórizs Márk Hajdú Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Kákóczki Kevin Kis Péter Kovács Dávid Gábor
Lőrincz Bernadett Nagy Kíra Ramóna Pajó Bianka Szimonetta Prutek Lívia
Román Fanni Szabó Roland Tóth Adrián Vas Levente
       
 

4. osztály

 

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Baranyi István Szabolcs Baranyi Réka Burai Dzsenifer Burai Julián
Burai Szebasztián Menyhért Dobsi Sándor Farkas Valentin Renátó Hágel Levente
Ladányi Martin Lukács Izabella Csilla Mogyoró Vivien Mária
Petró Vanessza Rácz József Richárd Simon Alex
Tornyos Melissza Tóth Adrienn Török Mercédesz

5. osztály

 

Osztályfőnök: Gaál Miklósné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Evelin Csörgő Eszter Derczó Zsóka Eperjesi Janka
Farkas Letícia Judit Farkas Patrik Holló Márk Homoki Dénes
Horváth Héra Ildikó Járóka Antal Patrik Juhász Bálint Konkoly László
Krausz Flóra Lakatos Zsófia Prutek Mónika Klaudia Pusomai György
Rácz Napsugár Simon Patrícia Szentpéteri Tamás Tanaszi Csilla Mária
Tornyos Tibor Tóth Luca Fiorella Tóth Roland Veres Dominika
     

6. osztály

 

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Ádám Martina Bántó Melitta Barta Tamás Eperjesi Martin
Farkas Richárd Gusztáv Gilányi Csongor Holló Zsolt Patrik
Juhász Katinka Katyina Boglárka Kévés Adrián
Lénárt Balázs Pajó Sztella Petró Bernadett Tóth Nikoletta Tímea
Pusomai Nikoletta Tóth Rella Veres Emese Varga Erik
       

7. osztály

 

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Antal Dániel Antal Domonkos Baranyi Dominik Baranyi Gábor
Fülöp Barbara Juhász Veronika Kákóczki Izabella
Lakatos Olivér Márk Mogyoró Krisztofer Kálmán Nagy Ádám Nagy Bence
Nagy Dominika Szabó Martina
Tóth Alex Márk Tóth Dávid Tóth Patrik Tóth Vanessza
  Pajó Zoltán Róbert  

 8. osztály

 

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár

Tanulók

 

Órarend (1. félév)

       
Aranyosi Kevin Banka Beatrix Erdős Sándor
Farkas András Fekete Krisztofer Hegyi Virág Juhász Kinga
Lakatos Balázs Ádám Lakatos Cintia Lakatos Réka Molnár Alexandra Erzsébet
Rácz Béla Tari Patrik Tóth Bianka Stella Tóth István
  Tóth Krisztina Tóth Noémi  
     

1. Napközis csoport

csoportvezető: Sáthné Bárdos Gabriella

  1. osztály  
Baranyi Jana Baranyi Péter Imre Burai Blanka Farkas Dániel
Farkas Olivér Gál Bence Gál Noémi Holló Johanna
Holló Mira Barbara Homoki Ákos Kévés Zoé Kovács Evelin
Oláh Kristóf Pelyhe Fanni Szentpéter Eszter Tari Dominik
  Zubik Zoltán  
     
  2. osztály  
Farnyik Jázmin Fekete Tamás Fórizs Andrea Gelencsér Máté
Györei Gréta Horváth Attla Nagy Katalin Nagy Márk
Nagy Zsanett Sós Petra Laura Török Pálma Szitai Szabolcs
       

2. Napközis csoport

csoportvezető: Kiss Balázs

  3. osztály  
Barabás Kende Fórisz Márk Hajdu Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Kákóczki Kevin Kis Péter Lőrincz Bernadett
Nagy Kíra Ramóna Pajó Bianka Prutek Lívia Szabó Roland
Tóth Adrián Vas Levente
     
  4. osztály  
Burai Dzsenifer Burai Julián Burai Szebasztián
Dobsi Sándor Farkas Valentin Lukács Izabella Csilla Mogyoró Vivien
  Rácz József Richárd