Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

2011-2012.

1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
     
1. sz. napközis csoport   2. sz. napközis csoport

1. osztály

 

Osztályfőnök: Marcisné Ináncsi Mária tanítónő

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Barabás Kende Fórizs Márk Hajdú Gergely Holló Szabina Rebeka
Juhász Hunor Kákóczki Kevin Kis Péter Kovács Dávid Gábor
Kovács Réka Lőrincz Bernadett Pajó Bianka Szimonetta Prutek Lívia
Szabó Roland Tankó Marcell Tóth Adrián Vas Levente
       

2. osztály

 

Osztályfőnök: Juhászné Kenéz Mária tanítónő

Az osztály saját weboldala

 

Tanulók:

 

Órarend (2. félév)

       
Baranyi István Szabolcs Baranyi Réka Burai Dzsenifer Burai Julián
Burai Szebasztián Menyhért Dobsi Sándor Farkas Valentin Renátó Hágel Levente
Juhász Attila Ladányi Martin Lukács Izabella Csilla Mogyoró Vivien Mária
Nagy Kíra Ramóna Pekk Gábor Petró Vanessza Rácz József Richárd
Schrádi Viktória Simon Alex Tornyos Melissza Tóth Adrienn
  Török Mercédesz  
       

3. osztály

 

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Ádám Evelin Barta Gergely Csörgő Eszter Eperjesi Janka
Farkas Letícia Judit Farkas Patrik Holló Márk Homoki Dénes
Horváth Héra Ildikó Járóka Antal Patrik Juhász Bálint Konkoly László
Krausz Flóra Lakatos Zsófia Prutek Mónika Klaudia Rácz Napsugár
Simon Patrícia Sinka László Szentpéteri Tamás Tanaszi Csilla Mária
Tornyos Tibor Tóth Luca Fiorella Tóth Roland Veres Dominika
     

4. osztály

 

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Ádám Martina Bántó Melitta Kinga Barta Tamás Czapár Ferenc
Eperjesi Martin Farkas Richárd Gusztáv Gilányi Csongor Holló Zsolt Patrik
Juhász Katinka Katyina Boglárka Kévés Adrián Lakatos Attila Adrián
Lénárt Balázs Pajó Sztella Petró Bernadett Tóth Nikoletta Tímea
  Tóth Rella Veres Emese  
       

5. osztály

 

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Antal Dániel Antal Domonkos Baranyi Dominik Baranyi Gábor
Fülöp Barbara Juhász Veronika Kákóczki Izabella Kovács Gergő
Lakatos Olivér Márk Mogyoró Krisztofer Kálmán Nagy Ádám Nagy Bence
Schrádi Réka Szabó Martina
Székely Fanni Tóth Dávid Tóth Patrik Tóth Vanessza
       

 6. osztály

 

Osztályfőnök: Hegyi Péter tanár

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Aranyosi Kevin Banka Beatrix Barta Orsolya Erdős Sándor
Farkas András Fekete Krisztofer Hegyi Virág Juhász Kinga
Lakatos Balázs Ádám Lakatos Réka Molnár Alexandra Erzsébet Nagy Dominika
Pajó Zoltán Popesko Davyd Tari Patrik Tóth Alex Márk
Tóth Bianka Stella Tóth Krisztina Tóth Noémi Rácz Béla
     

7. osztály

Osztályfőnök: Gaál Miklósné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Antal Ábel Bence Balogh Péter Baranyi Szonja Bozsik Tamás
Csótó Vivien Dobsi Beáta Eperjesi Márk Farkas Mária
Gulya Szabina Holló István Juhász Emese Katyina Gabriella
Koncz Patrik Ladányi Dorina Lázár Médea Nagy Barbara Erika
Nagy József Alexander Oláh János Pekk Dávid Préda Jessica
Lakatos Cintia Tanaszi Gergő Tóth Vivien Zubik Roland
       

8. osztály

 

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő

Tanulók

 

Órarend (2. félév)

       
Baranyi Ádám Dávid Fórizs Alexandra Etelka Gulyás Barbara Hajdu Roland
Hodosi György Járóka Antónia Kadlok Márton Dávid Molnár Alex
Szabó Patrícia Nóra Tatus Márk Tornyos Tamás Urbanovics Eszter
       

1. Napközis csoport

csoportvezető: Kerékgyártóné Szegedi Erika

  1. osztály  
Barabás Kende Fórizs Márk Hajdu Gergely Holló Rebeka
Juhász Hunor Kákóczki Kevin Kis Péter Lőricz Bernadett
Pajó Bianka Prutek Lívia Szabó Roland Tankó Marcell
Tóth Adrián     Vas Levente
     
  3. osztály  
Ádám Evelin Csörgő Eszter Eperjesi Janka Farkas Letícia
Farkas Patrik Homoki Dénes Járóka Patrik Juhász Bálint
Konkoly László Krausz Flóra Prutek Klaudia Rácz Napsugár
Simon Patrícia Tanaszi Csilla Tóth Luca
       

2. Napközis csoport

csoportvezető: Sáthné Bárdos Gabriella

  2. osztály  
Burai Dzsenifer Burai Julian Burai Szebasztián Dobsi Sándor
Farkas Valentin Juhász Attila Lukács Izabella Csilla Mogyoró Vivien
Nagy Kíra Ramóna Pekk Gábor Petró Vanessza Schrádi Viktória
Simon Alex Tóth Adrienn
     
  4. osztály  
Barta Tamás Bántó Melitta Czapár Ferenc
Eperjesi Martin Farkas Richárd Gillányi Csongor Juhász Katinka
Kévés Adrián Lénárt Balázs Pajó Sztella Tóth Nikoletta Tímea
  Veres Emese