Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
 

1. osztály

 

Osztályfőnök: Marcisné Ináncsi Mária tanítónő
Tanulók: Ádám Evelin, Barta Gergely, Csörgő Eszter, Eperjesi Janka, Farkas Patrik, Holló Márk, Homoki Dénes, Horváth Héra Ildikó, Iványi Regő, Járóka Antal Patrik, Juhász Bálint, Konkoly László, Krausz Flóra, Lakatos Zsófia, Porcza László Csaba, Prutek Mónika Klaudia, Rácz Napsugár, Simon Patrícia, Sinka László, Szentpéteri Tamás, Tanaszi Csilla Mária, Tornyos Tibor, Tóth Luca Fiorella, Tóth Roland, Veres Dominika

 


2. osztály

 

Osztályfőnök: Turcsányi Béláné tanítónő
Tanulók: Ádám Martina, Bántó Melitta Kinga, Barta Tamás, Czapár Ferenc, Eperjesi Martin, Gilányi Csongor, Holló Zsolt Patrik, Juhász Katinka, Katyina Boglárka, Kévés Adrián, Lakatos Adrián Attila, Lénárt Balázs, Mocsnik Noémi, Pajó Sztella, Petró Bernadett, Tóth Nikoletta Tímea, Tóth Rella, Veres Emese


3. osztály

 

Osztályfőnök: Simon Gábor tanító
Tanulók: Antal Dániel, Antal Domonkos, Baranyi Dominik, Baranyi Gábor, Fülöp Barbara, Juhász Veronika, Kákóczki Izabella, Kovács Gergő, Lakatos Olivér Márk, Mogyoró Krisztofer Kálmán, Nagy Ádám, Nagy Bence, Porcza Erika Brigitta, Schrádi Réka, Sinka Szilvia, Szabó Martina, Székely Fanni, Tóth Dávid, Tóth Patrik, Tóth Vanessza

 


 4. osztály

 

Osztályfőnök: Konczné Lauer Kitti tanítónő
Tanulók: Aranyosi Kevin, Banka Beatrix, Barta Orsolya, Boér Gábor, Hegyi Virág, Erdős Sándor, Farkas András, Juhász Kinga, Lakatos Balázs, Lakatos Réka, Nagy Dominika, Molnár Alexandra, Pajó Zoltán, Popesko Dávid, Tari Patrik, Tóth Alex Márk, Tóth Bianka Stella, Tóth Krisztina, Tóth Noémi

 


5. osztály

Osztályfőnök: Gaál Miklósné tanárnő
Tanulók: Antal Ábel Bence, Balogh Péter, Baranyi Szonyja, Bozsik Tamás, Csótó Vivien, Dobsi Beáta, Eperjesi Márk, Farkas Mária, Gulya Szabina, Holló István, Juhász Emese, Katyina Gabriella, Koncz Patrik, Ladányi Dorina, Lázár Médea, Nagy Barbara Erika, Nagy József Alexander, Oláh János, Pekk Dávid, Préda Jessica, Rácz Béla, Tanaszi Gergő, Tóth Vivien, Zubik Roland

 


6. osztály

 

Osztályfőnök: Bukta Istvánné tanárnő
Tanulók: Baranyi Ádám, Baranyi Tamás, Boér Dzsenifer, Cseh Gábor, Fórizs Alexandra Etelka, Gulyás Barbara, Holló Dániel, Iványi Luca Rebeka, Járóka Antónia, Kiss Mária, Lakatos Cintia, Molnár Alex, Szabó Patrícia Nóra, Tatus Márk, Tornyos Tamás, Urbanovics Eszter

 


7. osztály

 

Osztályfőnök: Koncz Istvánné tanárnő
Tanulók: Antal Veronika, Aranyosi Erik, Bán Gerda, Baranyi Ádám, Baranyi Alexandra, Dobó Bettina, Dobó István, Erdős Szabina, Fodor Csaba János, Fórizs Edit, Hajdú Roland, Holló Axel, Koncz Kristóf, Kadlok Márton, Nagy István, Pajó Cintia, Pásztor Loretta, Popesko Róbert, Sass Ádám, Simon Kinga, Szitai Margit, Szudár Benjámin, Tornyos Rajmund, Tornyos Tímea, Tóth Dániel, Tóth Tamás, Török Adrienn, Török Márk, Rácz Márió

 


8. osztály

 

Osztályfőnök: Gábor Zoltán tanár
Tanulók: Bán Bence, Banka Alexandra, Barta Janka, Csótó Dóra, Ferenczi Liza, Földi Ábel, Hágel Bence,  Járóka Evelin, Juhász Dániel, Juhász Norbert, Koncz Szilvia, Kovács Andrea, Kovács Gitta, Mohácsi Zoltán, Nagy Gábor, Nagy Kármen, Nagy Stefánia, Pásztor István, Simon Andrea, Székely Csaba István, Tóth Gergő, Zubik Renáta, Varga Rajmund